GEZER KÖPRÜLÜ TAVAN VİNÇLERİ

GEZER KÖPRÜLÜ TAVAN VİNÇLERİ

Çift kirişli gezer köprülü vinçler, yüksek kaldırma kapasiteleri ve ağır kullanım şartları için ideal çözümdür. Standart çift kirişli gezer köprülü vinçlerimizin yük kapasitesi 500 kg ile 150 ton aralığındadır. Güçlü yapısı ve kompakt tasarımı sayesinde diğer kaldırma ekipmanları ile karşılaştırıldığında daha ekonomiklerdir. Tek kiriş ve çift kiriş köprülü vinç olarak imal edilebilirler.

Endüstriyel imalat fabrikaları, atölyeler, hidroelektrik santralleri, barajlar, vb. sektörler gezer köprülü vinçlerin kullanım alanlarını oluşturmaktadır. 

Çift Kiriş Gezer Köprülü Vinçler; özellikle ağır tonajlı yüklerin emniyetli bir şekilde kaldırılması ve taşınması için uygundur. Gezer Köprülü Vinçlerde, kaldırma gurubunun kirişler üzerinde olması sayesinde maksimum kaldırma yüksekliği kolaylıkla sağlanabilir.

Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinçler; alçak tavan mesafelerine ve kısa eksen açıklıklı tesisler için uygundur. Taşıma ve istifleme için hafif, ekonomik ve güvenilir çözümler sunar ve montaj kolaylığı sağlar.

TOP