Kurumsal

KURUMSAL

KURUMSAL

TUĞRA VİNÇ, 18 yıllık imalat geçmişi olan ve günümüz itibariyle 1500m2 fabrikasında; çift kiriş gezer köprülü vinçler, portal vinçler, yürüyüş ekipmanları, gezer köprülü tavan vinçleri, elektrikli vinçler, monoray, döner arabalı vinçler, özel tasarım vinçler ve vinç kontrol ekipmanları ile müşterilerine Dünya standartlarında vinçler üretmektedir.

Kendi imalatı dışında sektörde hizmet veren diğer vinç firmalarına da fason üretim hizmeti vermektedir. Fason olarak ürettiğimiz vinçler dünyanın bir çok ülkesinde sorunsuz faaliyet göstermektedir.

Vinçlerimizin çalıştığı bazı ülkeler KATAR, LİBYA, LÜBNAN, CEZAYİR, MISIR, IRAK, İRAN, AZERBAYCAN vb.

18 yılın verdiği tecrübe ile ihracatın önemini daha iyi anlayan işletmemiz müşterilerinin özel projelerine de çözüm ortağı olmaktadır. Tuğra Vinç satış sonrasında, yerinde montaj ve servis hizmetleri ile müşteriye teslim edilen her ürünü takip etmekte ve müşterisinin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir. 

Tuğra Vinç olarak, ihtiyaç duyduğunuz her an eğitimli ve deneyimli kadromuz, acil ihtiyaç duyulabilecek malzemeler ve tam teçhizat ile donatılmış servis araçlarımız ile makine ve sistemlerinize en etkin ve en hızlı çözümü sağlayabilmekteyiz.

                                                                                                                          NE İSTEDİĞİNİ BİLEN MÜŞTERİLERİMİZE,

                                                                                                                                       NE ÜRETECEĞİMİZİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ.

Bizi Sahada İzleyin

Teknik çalışmalarımızın bir örneğini sizlerle paylaşıyoruz!

Teklif Formu

Hizmetlerimiz hakkında net bilgi, en iyi fiyat ve hizmet hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun.
TOP